محل تبلیغات شما

به نام پروردگار مهربان و بی همتایم

او که تمام عمر روزی ام داد و به دلیل گناهانم، روزی ام را قطع نکرد و به دلیل گمراهی هایم از من منع احسان نکرد. خدایا این روزهای فاطمیه چقدر دلم هوای بازگشت به سوی تو را دارد.‌چقدر دلم تنگ است که به آغوشت بازگردم. با همه وجود می گویم: لبیک اللهم.

ای که هر که از تو، تو را خواست، اجابتش کردی و رهنمونش کردی به سوی خودت . مرا هم بخر. خدایا چه کنم که زن هستم و مرا به میدان نبرد راه نمی دهند؟ دلم را چه کنم؟

از چند سال پیش که کشورمان به عطر شهدای دفاع از حرم معطر شد، چقدر دلم میخواست در برابر داعش آمریکائی می جنگیدم و در راه مبارزه  با دشمنانت شهید می شدم. چه کنم که زن هستم و نمی توانم بروم. خدایا اما روحم همانقدر که روح مردان عاشق شهادت است، عاشق وصال توست.

روح بی قرارم را چه کنم؟

بی میلی ام به دنیا را چه کنم؟

در هر مجاهدتی که برای تو کردم، پیروز و موفق و منصورم کردی و شر دشمنان را از من برگرداندی. الحمد لک . هر بار که از تو یاری جستم، از جایی که گمان نمی کردم ، یاری ام کردی و روزی ام دادی و نجاتم بخشیدی. الحمد لک. از بهترین نعمات و لذات روحی و معنوی و از پاک ترین ارزاق مادی روزی ام دادی. الحمد لک. مرا عاشق خودت و دینت کردی. الحمد لک. مرا برپادارنده نماز و روزه و امر به معروف و سایر احکامت قرار دادی. الحمد لک‌. . . شاه الله. این همه منت بر سرم گذاشتی‌ . با تمام وجودم سپاسگزارم.خودت عشق به آخرت و زندگی ابدی در جوار وجود بی همتایت را روزی ام کردی. ممنونم‌. حالا میدان نبردی که بتوانم در آن جان ناقابلم را به تو تقدیم کنم نشانم بده. در عرصه فرهنگی در حد توانم تلاش کردم‌. تقبل منی. حالا عرصه ای نشانم بده که مرا به هدف وصال تو برساند. یا ارحم الراحمین؟ یا الله؟ یا الله؟ تو آن بنده نواز رئوفی که مهمان را از در خانه ات نمی رانی. کوله بارم را بر دوش گرفته ام و به سوی تو آمده ام‌. بنده کوچکت‌ و عاشق توام یا ربی؟ 

خدایا بگذار سرم را پیشکش تو کنم و برای برافراشتن پرچم اسلام ناب محمدی در اقطار عالم، فدایی شوم. خدایا همه ما فدائیان ولایت تو و دین تو هستیم. همه ما فدائیان حکومت تو در روی زمین هستیم. هب لنا کمال الانقطاع الیک.

اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک. 

معبود بی همتا عاشقت هستم. عاشق دینت هستم. عاشق اولیایت هستم. یا ارحم الراحمین؟

اگر تو بخواهی، به عهدم با تو وفادارم

منتظرت هستم و ان شاء الله ، لا ابدل تبدیلا الی قضی نحبی.

ای یگانه معبود مهربان عالمیان.

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم........

عظمت پشتیبانی و یاری الهی را با بند بند وجودت باور کن.

آنگاه که دلت اسیر عادل ترین و خوب ترین شد، دیگر در بند معشوق های دروغین حقیر و ظالم دنیا نمی افتد...

تو ,ام ,کردی ,عاشق ,الحمد ,روزی ,روزی ام ,الحمد لک ,و به ,هستم و ,را چه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها